Min mor
Min far
Mariannes sleksside
TNG
På leit etter slekta
Startside
Søk
Logg inn
Finn
Etternavn
Fornavn
Søk etter navn
Søk familier
Søk nettsted
Steder
Datoer
Kalender
Kirkegårder
Bokmerker
Media
Bilder
Dokumenter
Historier
Album
Alle media
Info
Hva er nytt?
Etterlysninger
Rapporter
Databasestatistikk
Trær
Grener
Notater
Kilder
Arkiver
DNA tester
Ta kontakt
Legg til bokmerke
Bilder
Tre:
Alle Trær
ao1
b001
IsakO
mf-1
Treff 1,501 til 2,000 av 8,822
» Se galleri
«Forrige
1
2
3
4
5
6
7
8
...
18»
Neste»
#
Miniatyrbilde
Beskrivelse
Linket til
1501
Dåp nr 22
Hans Peder Larsen
1502
Dåp nr 22
Halvor Torkildsen
1503
Minst en nålevende eller privat person er linket til dette bildet. Detaljer ikke tilgjengelig.
I.O. Saastad
1504
Dåp nr 22
Gunleik Johansson Aas
1505
Dåp nr 22
Torjer Olsson Hove
1506
Dåp nr 22
Gunhild Olsdotter Rue
1507
Dåp nr 22
Kåre Velander Karlsen
1508
Dåp nr 22
Ingeborg Danielsdotter Åsen
1509
Dåp nr 22
Anna Martina Hansdatter Horn
1510
Dåp nr 22
Aslaug Hansdotter Espeset
1511
Dåp nr 22
Liv Olsdotter Dokkestul
1512
Dåp nr 22
Astrid Elise Svendsen
1513
Dåp nr 22
Astri Olsdotter Skibdalen
1514
Dåp nr 22
Ole Halvorsen Klype
1515
Dåp nr 22
Andres (Andrew) Nubsson (Olson) Østenfor
1516
Dåp nr 220
Ragna Josephine Olsdatter Larsen
1517
Dåp nr 220
Solveig Marie Martinsen Rørby
1518
Dåp nr 220
Josephine Sophie Andersdatter Johannesen
1519
Dåp nr 222
Erik Johannes Saastad
1520
Dåp nr 223
Harald (Harold) Stener Bråthen
1521
Dåp nr 224
Heine Eugen Coates (Nilsen\Otnes) Rove
1522
Dåp nr 23
ELEN Isaaksdatter
1523
Dåp nr 23
Erik Hansen
1524
Dåp nr 23
Margit Olsdotter Linøye Buksetjønn
1525
Dåp nr 23
Søvei Gunleiksdotter Uverud
1526
Dåp nr 23
Dagny Ulrichsen Haraldsen
1527
Dåp nr 23
Ragna Mathilde Hermansdatter Usler
1528
Dåp nr 23
Margit Jonsdotter Talåsen
1529
Dåp nr 23
Karl Kristian Severinsen
1530
Dåp nr 23
Fredrik Andersen
1531
Dåp nr 23
Jacob Johan Jensen
1532
Dåp nr 23
Grethe Johanne Svendsen
1533
Dåp nr 23
Taran Knutsdotter Mårheim
1534
Dåp nr 23
Kari Kittilsdotter Mjaugeto
1535
Dåp nr 23
Ragnhild Kristiansen
1536
Dåp nr 23
HELENE Marie KONSTANCE Samuelsen
1537
Dåp nr 23
Mathilde Christiansdatter Scharffenberg Kulstad
1538
Dåp nr 23
Johannes Samuelsen
1539
Dåp nr 23
Harald Olsson
1540
Dåp nr 23
Ole Olsson Hove
1541
Dåp nr 23
Sigrid (Sarah) Olsdotter (Bean) Øygarden
1542
Dåp nr 23
Torbjørg Herbjørnsdotter Midtgarden
1543
Dåp nr 23
Ole Olsson Dokkestul
1544
Dåp nr 23
Anna Caroline Karlsdatter
1545
Dåp nr 23
Margit Nilsdotter Gudbrandsplass
1546
Minst en nålevende eller privat person er linket til dette bildet. Detaljer ikke tilgjengelig.
G.N. Gudbrandsplass
1547
Dåp nr 23
Guri Ellingsdotter Sandanbråten
1548
Dåp nr 23
Berte Olsdotter Ellingson
1549
Dåp nr 23
Margit (Margaret) Halvorsdatter Klype
1550
Dåp nr 23
CASPAR Ludvig Finckenhagen
1551
Dåp nr 23
Ellen Øysteinsdotter Madserud
1552
Dåp nr 23
Kjersti Larsdotter Brattested
1553
Dåp nr 232 - Klokkerbok
Harald Gotfred Hermansen
1554
Dåp nr 232 - Mini
Gudvor Elise Hermansen
1555
Dåp nr 238
Thomas Syversson
1556
Dåp nr 24
FREDRIK Olsen Kihle
1557
Dåp nr 24
Bjarne Petersen Andersen
1558
Dåp nr 24
Ellef Halvorsson Bakka
1559
Dåp nr 24
Margit Herbjørnsdotter Godstad
1560
Dåp nr 24
ASLAUG Torsteinsdotter Mårheim
1561
Dåp nr 24
Aslaug Halvorsdotter Dale
1562
Minst en nålevende eller privat person er linket til dette bildet. Detaljer ikke tilgjengelig.
A. Finnebråten
1563
Dåp nr 24
HALVOR Nilsen Rovenes
1564
Dåp nr 24
Christian Svendsen Gravningen
1565
Dåp nr 24
Hilberg Kornelius Hansen
1566
Dåp nr 24
Ole Gunnarsson Færstaul
1567
Dåp nr 24
Ida Evrine Olsen
1568
Dåp nr 24
Kristian Kristiansen
1569
Dåp nr 24
Anne Olsdotter Hove
1570
Dåp nr 24
Halvor Øysteinsson (Estenson) Veåsen
1571
Dåp nr 24
Helga Øysteinsdotter Bergelie
1572
Dåp nr 24
Øystein (Osten) Høljesson Jonsbråten
1573
Dåp nr 24
Helmer Konrad Meyer Hansen Skutvik
1574
Dåp nr 24
Hans Olsson Rustan
1575
Dåp nr 24
Jens Bertin Kittelsen
1576
Dåp nr 24
Kari Aslaksdotter Kleiva
1577
Dåp nr 24
HELGE Hansdotter Sjøtveit
1578
Dåp nr 24
Kari (Carrie) Gregersdotter Staaland
1579
Dåp nr 24-4
Kari Alvsdotter Juve
1580
Dåp nr 241
Klara Matilde Emilie Olsen
1581
Dåp nr 242
Ole Hansen Midgorden
1582
Dåp nr 25
Jenny Marie Hermansen
1583
Dåp nr 25
Marie Fredriksdatter Kihle
1584
Dåp nr 25
Christianne Jonsdatter Sæmundset
1585
Dåp nr 25
Margrethe Magdalene Thomasdatter Stockfleth
1586
Dåp nr 25
Åste Knutsdotter Jonsgard
1587
Dåp nr 25
Kjersti Knutsdotter Vihammer
1588
Dåp nr 25
Kirsten Pauline Pedersen
1589
Dåp nr 25
Adolf Hermansen Usler
1590
Dåp nr 25
Guri Sveinsdotter Fjosstaulen
1591
Dåp nr 25
Anders Danielsen Moen
1592
Dåp nr 25
Halvor Alvsen Juve
1593
Dåp nr 25
LARS Anton Halvorsen Skaate
1594
Dåp nr 25
Eilif Arnold Hegge
1595
Dåp nr 25
ANDERS Samuelsen
1596
Dåp nr 25
Birgit Halvorsdotter Rue
1597
Dåp nr 25
Margit Tollefsdotter Brattås
1598
Dåp nr 25
Sigrid Tollefsdotter Brattås
1599
Dåp nr 25
Ivar Jarl Wilfred Gylder
1600
Dåp nr 25
Else Sofie Henriksen Elveskog Antonsen
1601
Dåp nr 25
Emma Henningea Hansdatter Saupstad
1602
Dåp nr 25
Jørgen Oskar Midtbø
1603
Dåp nr 25
Gro Jonsdotter Espeset
1604
Dåp nr 25
Ole Halvorsson Rustan
1605
Dåp nr 25
Marthe Augusta Kristiane Manthey Saastad
1606
Dåp nr 25
Anna Hedvig Haugen
1607
Dåp nr 251
Ingeborg Halvorsdatter Klype Isakrud
1608
Dåp nr 26
Gro Knutsdotter Jonsgard
1609
Dåp nr 26
Knut Toresson Dale Spånheim Marum
1610
Dåp nr 26
Hulda Annette Halvorsen
1611
Dåp nr 26
HANNA Marie Hansdatter Forsmo
1612
Dåp nr 26
Magdalene Matthilde Scharfenberg
1613
Dåp nr 26
Aslaug Gunleiksdotter Høyset
1614
Dåp nr 26
Johanna Pedersen
1615
Dåp nr 26
Jon Olaf Østensson Sauro
1616
Dåp nr 26
Ingebjørg Jonsdotter Espeset
1617
Dåp nr 26
Ingeborg Otilie Svendsen
1618
Dåp nr 26
Otto Mikal Svendsen
1619
Dåp nr 26
Guro Larsdatter Skollerud
1620
Dåp nr 26
Sigrid (Sara) Olsdotter Ellingson
1621
Dåp nr 26
Sverre Ingvald Tollefsson Anderson
1622
Dåp nr 26
Margit Halvorsdotter Høyset
1623
Dåp nr 26
Helga Halvorsdotter Høyset
1624
Dåp nr 26
Gudrun Elida Gustavsen Hope
1625
Dåp nr 260
Olava Laurine Olsdatter Larsen
1626
Dåp nr 266
Astrid Nelly Martinsen Rørby
1627
Dåp nr 268
SYVER Larsen Svarthaugen Klanderud
1628
Dåp nr 27
Anikken (Anike) Olsdatter
1629
Dåp nr 27
SYVER Eilevsson Espeset
1630
Dåp nr 27
Åste Olsdotter Jørisdal
1631
Dåp nr 27
Helga Josefine Isaksdatter Pedersen Sørensen
1632
Dåp nr 27
Sigrid Johannesdotter
1633
Dåp nr 27
KNUT Halvorsson Bakkhus
1634
Dåp nr 27
ELISE Sofie Severinsdatter Elveskog
1635
Dåp nr 27
Ragnhild Røk Larsen Forsmo
1636
Dåp nr 27
LARS Christensen Tjelle
1637
Dåp nr 27
Johan Mikal Severinsen
1638
Dåp nr 27
Anna Everine Johansdatter
1639
Dåp nr 27
Jon Torsteinsson Lurås-Rue
1640
Dåp nr 27
ANNA Mathea Andersdatter Johannesen
1641
Dåp nr 27
Knut Høljesson Bratterud
1642
Dåp nr 27
Signe Halvorsdotter Urdalen
1643
Dåp nr 27
Sigurd Nilsson Gudbrandsplass
1644
Dåp nr 270
Olga Lovise Finstad
1645
Dåp nr 274
Adam Tollefsen
1646
Dåp nr 274
Thomas Jonsson Rudsviken
1647
Dåp nr 277
Birgit Pedersdotter
1648
Dåp nr 28
Gina Syversdatter
1649
Dåp nr 28
Astrid Hansine Østensdotter Foss
1650
Dåp nr 28
Anna Øysteinsdotter Foss
1651
Dåp nr 28
Ingebjørg Gjermunsdotter Graver
1652
Dåp nr 28
Sigurd Ellefson Haukedalen
1653
Dåp nr 28
Anne Halvordotter Rustan
1654
Dåp nr 28
Jon Ellefson Haukedalen
1655
Dåp nr 28
Thov Olsson Linøye Buksetjønn
1656
Dåp nr 28
Øistein Halvorsson Lie
1657
Dåp nr 28
Birgitte Johanne Halvorsdatter Kaas
1658
Dåp nr 28
Gunhild Haraldsdotter
1659
Dåp nr 28
Kittil Gunleiksson Tveito
1660
Dåp nr 28
Johan Andreas Saastad
1661
Dåp nr 28
Margit Øysteinsdotter
1662
Dåp nr 28
Gunhild (Cordelia\Cora) Olsdotter (Bean) Øygarden
1663
Dåp nr 28
Gro (Julia) Hansdotter Hove
1664
Dåp nr 28
Aslaug Øysteinsdotter Sjøtveit
1665
Dåp nr 28
Kari Evensdotter Sanden
1666
Dåp nr 28
Emil Ellingsson Sandanbråten
1667
Dåp nr 28
Kristian Hansson Korsbøen
1668
Dåp nr 28
Inger Marie Olsdotter Ellingson
1669
Dåp nr 28
Ole Alvsson Juve Rue
1670
Dåp nr 28
Kittil Caspersen Finkenhagen
1671
Dåp nr 28
Guri Nubsdatter Østenfor
1672
Dåp nr 28
Astrid Larsdotter Brattested
1673
Dåp nr 28
GRO Engelbretsdotter
1674
Dåp nr 282
Guro Ellingsdotter Bergeie
1675
Dåp nr 283
Ole Olsen Kraabøl
1676
Dåp nr 29
Maren Andrine Mathiasdatter
1677
Dåp nr 29
Markus (Peder) Pedersen Otnes
1678
Dåp nr 29
Edvard Jonsen Sæmundset
1679
Dåp nr 29
Torgun Herbjørnsdotter Godstad
1680
Dåp nr 29
Kari Kittilsdatter Skoe
1681
Dåp nr 29
TOV Hansson Ørnes
1682
Dåp nr 29
Elen Dorothea Danielsdatter Moen
1683
Dåp nr 29
Harald Olsson Lie
1684
Dåp nr 29
Christine Christiansdatter
1685
Dåp nr 29
Edvard Eriksen
1686
Minst en nålevende eller privat person er linket til dette bildet. Detaljer ikke tilgjengelig.
J.L.K. Pedersen
1687
Dåp nr 29
Anne Gjermundsdotter Graver
1688
Dåp nr 29
Herbjørn Tovsson Hovinbøle
1689
Dåp nr 29
Hans Olsson Dokkestul
1690
Dåp nr 29
Thomas Stengrimsson Sandanbråten
1691
Dåp nr 29
Martin Ellingsson Sandanbråten
1692
Dåp nr 3
Magda Elise Fredriksdatter Kihle
1693
Dåp nr 3
Josefine Mathilde Fredriksdatter Kihle
1694
Dåp nr 3
Olav Karsten Syversen Klanderud
1695
Dåp nr 3
Baard Eugen Syversen Klanderud
1696
Dåp nr 3
VALBORG Solbu
1697
Dåp nr 3
Annas Larsen Otnes
1698
Dåp nr 3
Edvard Trondsen Lium
1699
Dåp nr 3
Ingebjørg Torsdotter Bergelie Fulsås
1700
Dåp nr 3
Ingebjørg Olsdotter Bakka
1701
Dåp nr 3
Halvor Halvorsson Bakka
1702
Dåp nr 3
Ambjørg Juulsdotter Godstad
1703
Dåp nr 3
Ole Halvorsson Kittilsland
1704
Dåp nr 3
Halvor Halvorsson Sauro
1705
Dåp nr 3
Ole Helliksson Røraas
1706
Dåp nr 3
MARGIT Øysteinsdotter Einung
1707
Dåp nr 3
KAREN Edricha Marja Pedersdatter Steinbakkan
1708
Dåp nr 3
Peter Marthinus Andreas Christophersen
1709
Dåp nr 3
Birgit Johnsdotter Talåsen
1710
Dåp nr 3
Jorån Brynjulfsdotter Tjuvenholt
1711
Dåp nr 3
Johanne Marie Martinsdatter
1712
Dåp nr 3
Marie Henrikke Henriksdatter
1713
Dåp nr 3
Fredrik Kristian Henriksen
1714
Dåp nr 3
Kirstina Røgh Larsdatter
1715
Dåp nr 3
Anders Olsen Brunes
1716
Dåp nr 3
Ambjørg Juulsdotter Godstad
1717
Dåp nr 3
Anna Juulsdotter Godstad
1718
Dåp nr 3
Olav Nilsson Barlindokk
1719
Dåp nr 3
Marie Nilsdatter Bjørge
1720
Dåp nr 3
Gunleik Halvorsson Kverndalen
1721
Dåp nr 3
Signe Eivindsdotter
1722
Dåp nr 3
Anne Hansdotter Tjønnås
1723
Dåp nr 3
Marhe Olsdatter Messelt Stai
1724
Dåp nr 3
Rolf (Ralph) Hans Kristian Johannes Jensen
1725
Dåp nr 3
Ingebjørg Jensdotter Kilen
1726
Dåp nr 3
Birgit Halvorsdotter Øygarden Rue
1727
Dåp nr 3
Ingebjørg Olsdotter Rue
1728
Dåp nr 3
Ole Olsson Hove
1729
Dåp nr 3
Anne Olsdotter Hove
1730
Dåp nr 3
Margit (Marie) Øysteinsdotter Bergelie
1731
Dåp nr 3
Margit Danielsdotter Åsen
1732
Dåp nr 3
Herbjørn (Henry) Øysteinsson Bergelie
1733
Dåp nr 3
Oscar Alfred Ødegård
1734
Dåp nr 3
Arvid Johan Johansen Holdal
1735
Dåp nr 3
Johan Østensson Sauro
1736
Dåp nr 3
Gro Olsdotter Øygarden
1737
Dåp nr 3
Gro (Julia) Halvorsdotter Jørisdal
1738
Dåp nr 3
Sigrid (Sara) Halvorsdotter Jørisdal
1739
Dåp nr 3
Gro Torsteinsdotter Ruedalen
1740
Dåp nr 3
Helga Kristine Herbjørnsdotter Ødegaarden
1741
Dåp nr 3
Anne Olsdotter Hellem
1742
Dåp nr 3
Halvor (Knutson) Østensson
1743
Dåp nr 3
Margit Herbjørnsdotter Hovinbøle
1744
Dåp nr 3
Anne Herbjørnsdotter Hovinbøle
1745
Dåp nr 3
Østen Torsson Rue
1746
Dåp nr 3
Anne Knutsdotter Grasdalen
1747
Dåp nr 3
Magnus Syversson Thoen
1748
Dåp nr 3
Beret Olsdotter Farlighul
1749
Dåp nr 3
Karoline Steingrimsdotter Listøen
1750
Dåp nr 3
Birgit Elise (Bertha) Tollefsdotter Anderson
1751
Dåp nr 3
Nils Høljesen Grastjøn
1752
Dåp nr 3
Torbjørg Olsdotter Skibdalen
1753
Dåp nr 3
Gro Olsdotter Grov
1754
Dåp nr 3
Torbjørg Olsdotter Skibdalen
1755
Dåp nr 3
Aslaug Olsdotter Dalen
1756
Dåp nr 3
GRO Tomasdotter Linøye
1757
Dåp nr 3
Birgit (Betsy) Hansdotter Grasdalen
1758
Dåp nr 3
Knut Kittilsson Renslo
1759
Dåp nr 3
Kristi Sveinsdotter Sauro
1760
Dåp nr 3
Aslaug Olsdotter Flåto Bakke
1761
Dåp nr 3
Hans Olsson d.e. Flåto
1762
Dåp nr 3
Jon Tomasson Odden
1763
Dåp nr 3
Nils Nubsson Østenfor
1764
Dåp nr 3, venstre kolonne - høyre side
Peder Hanssøn Morsing
1765
Dåp nr 3/1903
Aagot Tovsdotter Ørnes
1766
Dåp nr 30
EVEN Guttormsen Inglinstad
1767
Dåp nr 30
Ingebjørg Olsdatter Solli
1768
Dåp nr 30
Barbro Øysteinsdotter Mårheim
1769
Dåp nr 30
HERMAN Antoni Pedersen Usler
1770
Dåp nr 30
Nils Oskar Severinsen
1771
Dåp nr 30
Johan Martinus Jensen
1772
Dåp nr 30
Ingeborg Olsdotter Mogen
1773
Dåp nr 30
Kari Larsdotter Alset
1774
Dåp nr 30
Andreas Kittilsson Sauro
1775
Dåp nr 30
Mari Kittilsdotter Mjaugeto
1776
Dåp nr 30
Guldbrand Nilsen
1777
Dåp nr 30
Peder Karl Pedersen Sjøstrand
1778
Dåp nr 30
Margit Johanna Edvardsdatter Jacobsen Tangstad
1779
Dåp nr 30
Anne (Anna) Olsdotter (Bean) Øygarden
1780
Dåp nr 30
Peder Knutsen
1781
Dåp nr 30
Knut Andersson Grønna
1782
Dåp nr 30
Elling Kristensson Krusedokkbråten
1783
Dåp nr 30
Eirik Kristensson Krusedokkbråten
1784
Dåp nr 30
HANS Hansson Hovinbøle
1785
Dåp nr 30
Sverre Georg Solberg
1786
Dåp nr 30
Kari Nilsdotter Østenfor
1787
Dåp nr 31
Bergit Kittilsdatter Skoe
1788
Dåp nr 31
ØYSTEIN Nilsson Miland-Uppigard
1789
Dåp nr 31
Peter Martinus Pedersen
1790
Dåp nr 31
Henrik Esaiassen
1791
Dåp nr 31
Theodora Tollefsdatter Gya
1792
Dåp nr 31
INGER Enoksdatter Grundsetbekken
1793
Dåp nr 31
Dorthe Helgesdatter Møkleby
1794
Dåp nr 31
Edine Scharffenberg
1795
Dåp nr 31
Olaf Henry Hansen Saupstad
1796
Dåp nr 31
Stengrim Stengrimsson Sandanbråten
1797
Dåp nr 31
Emil Sverin Tollefsson Anderson
1798
Dåp nr 319
MARIE (Oline Marie) Jensen
1799
Dåp nr 319 - kun fornavn, mangler foreldre
MARIE (Oline Marie) Jensen
1800
Dåp nr 32
Kristian Hjalmar Hansen
1801
Dåp nr 32
Else Hansdatter
1802
Dåp nr 32
Kristoffer Nilsen Engdal
1803
Dåp nr 32
Anders Trondsen Lium
1804
Dåp nr 32
Gunnar Trondsen Lium
1805
Dåp nr 32
GUNLEIK Olsson Grov Høyset
1806
Dåp nr 32
Gunleik Rollevsson Sjøtveit Kronsetsæter
1807
Dåp nr 32
Margit Rollevsdotter Linøye
1808
Dåp nr 32
Svein Olsson Rue
1809
Dåp nr 32
Petter Gustav Henriksen Elveskog
1810
Dåp nr 32
Lars Abrahamsen Annebakkelv
1811
Dåp nr 32
CHRISTEN Larsen Tjelle
1812
Dåp nr 32
Peder Olsen Brunes
1813
Dåp nr 32
Anne Haraldsdotter Maurud
1814
Dåp nr 32
Marthe Iversdatter Messelt Mykleby
1815
Dåp nr 32
Mari Sveinungsdotter Bakken
1816
Dåp nr 32
Ørnulf Kåre Haugen
1817
Minst en nålevende eller privat person er linket til dette bildet. Detaljer ikke tilgjengelig.
P.K. Hansen
1818
Dåp nr 32
Neri Torkildsson Fossekose
1819
Dåp nr 32
Knut Halvorsson Grasdalen
1820
Dåp nr 32
Ola Knuttson Renslo
1821
Dåp nr 32
Margit (Margaret) Olsdotter Flåto
1822
Dåp nr 324
Herdis (Oline) Freng
1823
Dåp nr 33
Olav Eivindson Lunden Sollid
1824
Dåp nr 33
Peder Parcelius Pedersen Isaksen
1825
Dåp nr 33
Lisa Emanuelsdotter Hammarström
1826
Dåp nr 33
Sonnef Johnsdotter Talåsen
1827
Dåp nr 33
Agnes Synnøve Brunes
1828
Dåp nr 33
Torbjørg Larsdatter Undeberg
1829
Dåp nr 33
Ole Kornelius Kristiansen
1830
Dåp nr 33
Helene Enoksdatter Schjarffenberg Nilsson
1831
Dåp nr 33
Kittil Sveinungsson Bakken
1832
Dåp nr 33
Søren Eriksson
1833
Minst en nålevende eller privat person er linket til dette bildet. Detaljer ikke tilgjengelig.
M. Pedersen
1834
Dåp nr 33
JACOB Christian Finckenhagen
1835
Dåp nr 33
Jacob Caspersen Finkenhagen
1836
Dåp nr 33
Aasmund Karl Solberg
1837
Dåp nr 33
Kari Torkjelsdotter Juve
1838
Dåp nr 33
Anton Olsen Berget
1839
Dåp nr 33
Sigrid Knutsdotter Toen
1840
Dåp nr 34
Johan Edvard Guttormsen Ugstad
1841
Dåp nr 34
Halvor Torjusson Grov
1842
Dåp nr 34
Jørgen Svendsen Finnebråten
1843
Dåp nr 34
Karen Marie Hermansdatter Usler
1844
Dåp nr 34
Ingebjørg Sveinsdotter Benderud
1845
Dåp nr 34
Borghild Amalie Urdalen Tharaldsen
1846
Dåp nr 34
JOHAN Andreas Larsen
1847
Dåp nr 34
Karen Sophia Pedersdatter
1848
Dåp nr 34
Else Marie Larsen
1849
Dåp nr 34
Ingeborg Olsdotter
1850
Dåp nr 34
Olga Marie Enoksen Walmsnes
1851
Dåp nr 34
Ole Gundersson Kleiverudhagen
1852
Dåp nr 34
Gunhild Øysteinsdotter Bergelie
1853
Dåp nr 34
Gunhild Knutsdotter Vihammer
1854
Minst en nålevende eller privat person er linket til dette bildet. Detaljer ikke tilgjengelig.
I.M.R. Andersen
1855
Dåp nr 34
Andreas Olausen Hysingjord
1856
Dåp nr 34
Gjermund Torkildsson Holte
1857
Dåp nr 34
Hans Olsson Tveito Rustan
1858
Dåp nr 34
Jorån Evensdotter Flåte
1859
Dåp nr 34
Emmy Lovise Svendsen
1860
Dåp nr 34
Inga Josefine Andreasdotter Sæterstøen
1861
Dåp nr 34
Marie Stengrimsdotter Sandanbråten
1862
Dåp nr 34
JOSEFINE Karlsen
1863
Dåp nr 34
Syver Nubsson Østenfor
1864
Dåp nr 35
Ellen Marie Olsdatter
1865
Dåp nr 35
Jenny Annette Østensdotter Foss
1866
Dåp nr 35
TOV Jonsson Berge
1867
Dåp nr 35
Gunhild Hermansdatter Usler
1868
Dåp nr 35
LARS Halvorsson Holte
1869
Dåp nr 35
Kristian August Manthey Ramstad
1870
Dåp nr 35
Oskar Kristiansen Solli
1871
Dåp nr 35
Olav Johan Edvardsen Tangstad
1872
Dåp nr 35
Hans Halvorsson Urdalen
1873
Dåp nr 35
FREDERICA Louise Thomasdatter Stockfleth
1874
Dåp nr 35
Roald Tilly Gustavsen
1875
Dåp nr 36
NIELS Martin Guttormsen Ugstad
1876
Dåp nr 36
Gunleik Østensson Fosso
1877
Dåp nr 36
ÅSTE Kittilsdotter Vinbekk
1878
Dåp nr 36
BRYNJULV Sveinsson Nord Tverberg
1879
Dåp nr 36
BIRGIT Knutsdotter Midtbøen Bakkhus
1880
Dåp nr 36
Henny Pauline Larsen Forsmo
1881
Dåp nr 36
Fredrik Henrichsen
1882
Dåp nr 36
Ambjørg Olsdotter Godstad Botnan
1883
Dåp nr 36
Hans Gunulfsson Hovinbøle
1884
Dåp nr 36
Ludvig Andreas Halvorsen
1885
Dåp nr 36
Kjersti Hansdotter Espeset
1886
Dåp nr 36
Gro Pedersdotter
1887
Dåp nr 36
Margit Nilsdotter Gudbrandsrud
1888
Dåp nr 36
Anders (Andrew) Syversson Todalen
1889
Minst en nålevende eller privat person er linket til dette bildet. Detaljer ikke tilgjengelig.
N.S. Østenfor
1890
Dåp nr 366
Sigrid Margit Hermansen
1891
Dåp nr 37
ELI Gundersdatter Jerpelia
1892
Dåp nr 37
Halvor Østensson Aasen
1893
Dåp nr 37
Anders Matheus Martinsen
1894
Dåp nr 37
Sandra Scheldrup Hansdatter
1895
Dåp nr 37
Torger Eriksen
1896
Dåp nr 37
Harald Eivindsson Sanda
1897
Dåp nr 37
Ole Gunulfsson Hovinbøle
1898
Dåp nr 37
Østen Olsson Klonteig Veåsen
1899
Dåp nr 37
Gro (Julia) Hansdotter Espeset
1900
Dåp nr 37
Anne Olsdotter Kasin Urdalen
1901
Dåp nr 37
Elling Olsson Ellingson
1902
Dåp nr 37
GRO Torkjelsdotter Fossekose
1903
Dåp nr 38
Ingeborg Kittilsdotter Sjøtveit
1904
Dåp nr 38
Aslaug Thorsdatter Baksas
1905
Dåp nr 38
Aslaug Halvorsdotter Graver
1906
Dåp nr 38
Anne Olsdotter Flåto
1907
Dåp nr 38
PAULINE Halvordine Pedersen
1908
Dåp nr 38
Torbjørg Gunleiksdotter Tveito
1909
Dåp nr 38
Mathea Bertine Halvorsen
1910
Dåp nr 38
Ågot Gjermundsdotter Urdalskasin
1911
Dåp nr 38
Torstein (Tom) Høljesson Bratterud
1912
Dåp nr 38
Solveig Marie Haugen
1913
Dåp nr 38
Ole Olsson Dokkestul
1914
Dåp nr 38
Anne Olsdotter Dokkestul
1915
Dåp nr 38
Emil (Karlsen) Olaisen
1916
Dåp nr 38
Margit Kristine Solberg Johansen
1917
Dåp nr 38
NILS Høljeson Bakken Nyland
1918
Dåp nr 39
ANNE Olsdatter Kraabøl
1919
Dåp nr 39
INGEBORG Olsdatter Jørisdal Øygarden
1920
Dåp nr 39
Thorleif Tollefsen
1921
Dåp nr 39
KAARE Peder Johan Jentoftsen Tangstad
1922
Dåp nr 39
Sigurd Finnebråten
1923
Dåp nr 39
Maren Kristine Danielsdatter Moen
1924
Dåp nr 39
Helge Svendsen Gravningen
1925
Dåp nr 39
Ambros Bjørnsson Dalen
1926
Dåp nr 39
Arne Tharaldsen
1927
Dåp nr 39
Kirstine Lovise Nilsdatter
1928
Dåp nr 39
Marie Thomine Finstad
1929
Dåp nr 39
Ole Jonsson Grov
1930
Dåp nr 39
MARGIT Østensdotter Linøye
1931
Dåp nr 39
Gunleik Knutsson Renslo
1932
Dåp nr 39
Knut Knutsson Renslo
1933
Dåp nr 39
Asle Tomasson Dokken Grimsgaard
1934
Dåp nr 3x
Guldbrand Nilsen
1935
Dåp nr 4
Martinius Nilsen Ugstad
1936
Dåp nr 4
Hanna Anette Mathiasdatter
1937
Dåp nr 4
Anne Elisabeth Eriksdatter
1938
Dåp nr 4
Olga Olausdatter Otnes
1939
Dåp nr 4
Ole Olsson Bøen
1940
Dåp nr 4
Kittil Jonsson Renslo
1941
Dåp nr 4
Østen Østensson Foss
1942
Dåp nr 4
Jens Oskar Østensson Foss
1943
Dåp nr 4
Ingebjørg Halvorsdotter Grov
1944
Dåp nr 4
Ingebjørg Jonsdotter Grov
1945
Dåp nr 4
Knut Olsson Hove Bekkhus
1946
Dåp nr 4
Torbjørg Halvorsdotter Bakka
1947
Dåp nr 4
Ragnhild Olsdatter Finkenhagen
1948
Dåp nr 4
Aslaug Olsdatter Finkenhagen
1949
Dåp nr 4
Kjersti Guttormsdotter Isakrud
1950
Dåp nr 4
OLE Evensen Solli
1951
Dåp nr 4
Såmund Eivindson Holtet Sollid
1952
Dåp nr 4
Kari Tovsdotter Ørnes
1953
Dåp nr 4
Birgit Olsdotter Roe
1954
Dåp nr 4
Martha Juliana Christophersdatter
1955
Dåp nr 4
Carolina Johanna Nielsdatter
1956
Dåp nr 4
Bergit Jakobsdatter Finkenhagen
1957
Dåp nr 4
INGEBJØRG Bjørnsdotter Lurås
1958
Dåp nr 4
Halvor Halvorsson Dale
1959
Dåp nr 4
Ragnhild Rolfsdotter
1960
Dåp nr 4
Martin Martinsen
1961
Dåp nr 4
ABRAHAM Larsen
1962
Dåp nr 4
Jon Ole Andreas Nilsen Tjelle
1963
Dåp nr 4
Hans Hansson Sauro
1964
Dåp nr 4
Gjermund Larsson Holte
1965
Dåp nr 4
Halvor Olsson
1966
Dåp nr 4
Ole Halvorsson Aasen
1967
Dåp nr 4
Aslaug Nilsdotter Barlindokk
1968
Dåp nr 4
Gunhild Nilsdatter Bjørge
1969
Dåp nr 4
BIRTHE Kristine Jørgensen Martinsen
1970
Dåp nr 4
Fink Finkenhagen Saastad Olsen
1971
Dåp nr 4
Ingeborg Gunleiksdotter Høyset
1972
Dåp nr 4
Helga Gunleiksdotter Høyset
1973
Dåp nr 4
Ingeborg Johansdotter Aas
1974
Dåp nr 4
Hans Kittilsson Tveito
1975
Dåp nr 4
Ingebjørg Halvorsdotter Bergelie
1976
Dåp nr 4
Aslaug Olsdotter Hove
1977
Dåp nr 4
Aslaug Olsdotter Dalen
1978
Dåp nr 4
Birgit Olsdotter Dalen
1979
Dåp nr 4
Olav Olsson Kleiverudhagen
1980
Dåp nr 4
Margit Emilie Lande
1981
Dåp nr 4
Selma Marie Haugen
1982
Dåp nr 4
Gunhild Jonsdotter Lien
1983
Dåp nr 4
Anne Tollefsdotter Danielsrud
1984
Dåp nr 4
Tollef (Tom) Nilsson Mogen
1985
Dåp nr 4
Gunhild Nilsdotter
1986
Dåp nr 4
Åste Herbjørnsdotter Hovinbøle
1987
Dåp nr 4
Margit Halvorsdotter
1988
Dåp nr 4
Gro Torkildsdotter Holte
1989
Dåp nr 4
Jon Olsson Grov
1990
Dåp nr 4
Thore Olsdatter Nisi (Bean) Bøen
1991
Dåp nr 4
Olaug Hansdotter Hove
1992
Dåp nr 4
Anne Halvorsdotter Tveito
1993
Dåp nr 4
Halvor Halvorsson Rustan
1994
Dåp nr 4
Aaste Olsdotter Kasin
1995
Dåp nr 4
Herbjørn Olsson
1996
Dåp nr 4
Gunnulf Herbjørnsson Hovinbøle
1997
Dåp nr 4
Susanna Torsdotter Rue
1998
Dåp nr 4
Herbjørn (Harry) Olsson Dokkestul
1999
Dåp nr 4
Ole Herbjørnsson Dokkestul
2000
Dåp nr 4
Ingebjørg Knutsdotter Grasdalen
«Forrige
1
2
3
4
5
6
7
8
...
18»
Neste»